Зима у Тернопіль знову прийшла неочікувано?

Хоча циклони, які панували на півдні та в центрі України свою лють до нас не принесли, проте зимова погода до нас таки завітала. У зв’язку із складними погодними умовами, які зумовлені снігопадом, у Тернополі оголошено «зелений рівень» системи оповіщення. Ще вчора ввечері комунальники здійснювали попереднє посипання доріг.

У таку погоду працівники комунальних служб і поліцейські радять не виїжджати без нагальної потреби власним авто. Актуальною залишається вимога не залишати свої транспортні засоби обабіч центральних доріг міста, адже це перешкоджатиме розчищенню снігу.

Однак колапсу таки не вдалось уникнути. Сьогодні зранку автівки змушені були долати снігову кашу, яка утворилась від снігу і піску. Комунальники не поспішали прибирати її з доріг. Для підтвердження безпорадності міської лади перед незначним снігопадом люди у соцмережах активно ділились світлинами, які робили у час-пік (з 7.30 до 9.00 години – час коли тернополяни активно користуються транпортом добираючись на роботу та навчання).

Синоптики прогнозують опади на весь сьогоднішній день, тож будьте обережні.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*