Злодії обчистили авто тернополянина, просканувавши сигнал сигналізації

Крадіжки з автомобілів тернополян останнім часом почастішали. Із ходом технічного прогресу прогресують, на жаль, і методи незаконного проникнення пройдисвітів у чужу власність. Яскравим прикладом є одна з останніх крадіжок.

Житель Тернополя залишив автівку та чималу суму коштів у ній без нагляду, коли повернувся крадіжки не помітив, оскільки слідів злочину не було. Згодом з’ясував, що із салону зникло 20 тисяч гривень. Виявилося, що крадії проникли у транспортний засіб шляхом сканування сигналу центрального замка. Для вчинення такого злочину потрібно всього декілька секунд.

Для того, щоб не стати жертвою злодіїв у поліції радять встановлювати три сигналізації. Якщо навіть іде сканування, то лише першого сигналу, другий сигнал вмикається за певний час, а вже другий вмикає третій, який неможливо зісканувати. Важливо також встановлювати сигналізацію на брелоках із радіусом дії не більше п’яти метрів. Це робиться для того, щоб унеможливити зчитування сигналу тими, хто знаходиться поблизу вас.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*