Жителі Тернопільщини отримали сучасну сенсорну дитячу кімнату

Мета відкриття сенсорної кімнати – краще адаптуватися до звичного шкільного процесу дітям з особливими освітніми потребами.

Так, 16 квітня в Теребовлянському  навчально-виховному комплексі відкрито унікальну сенсорну дитячу кімнату. Це приміщення дасть дітям змогу розслабитися, відволіктися від світу стресів та всебічно розвиватися. Завдяки добре продуманому проекту сенсорної кімнати в одному приміщенні об’єднано середовище сенсомоторного розвитку, темної та світлої кімнати.

У темній сенсорній кімнаті створені умови, в яких дитина отримує позитивні емоції, відчуття комфорту і безпеки, що сприяє швидкому встановленню тісного контакту між педагогами і дітьми. Це казка, в якій все дзюрчить, звучить, переливається, приманює, допомагає забути страхи, заспокоює. Саме у темній сенсорній кімнаті взаємодія між людиною і інтерактивним середовищем здійснюється найгармонійніше.

Середовище світлої сенсорної кімнати використовується, як зона для ігор і занять, включаючи різноманітні ігрові модулі для взаємодії при денному світлі або яскравому освітленні, сюди входять різні м’які модулі, «сухий» басейн, «сухий» душ, сенсорні (аудіовізуальні і тактильні) стимулятори, музичні, тактильні та розвиваючі панно, пісочниця і багато іншого.

Джерело: tergimnazia

 

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*