«Заробляти гроші і закликати до миру – це не одне і те ж», – відомий шоумен з Тернопільщини висловив свою позицію щодо ситуації із «Євробаченням»

Скандальна ситуація з нацвідбором до пісенного конкурсу «Євробачення» – одна з тем, яку найбільше обговорюють в українському суспільстві. І це не дивно, адже жодна адекватна людина не допускатиме думки: «мені все одно, хто, головне, щоб пісня «зачепила» європейців».

Свою позицію на офіційній сторінці в соцмережі нарешті висловив наш земляк Сергій Притула. Тернопільський Сірий сказав, що неможливо служити двом панам одночасно, так само, як і не може бути нечіткої, розмитої відповіді на питання «чий Крим?»,  оскільки  Крим – це Україна, Росія –  країна-агресор, на Донбасі – війна розв’язана Росією, а не громадянська війна. Він заявив, що заробляти гроші і закликати до миру – це не одне і те ж, тому виправдовувати свої гастролі в країні-агресорі – марна справа.

Незважаючи ні на що, Притула радить у кожній ситуації вміти бачити свою провину, бо ж ніхто не забороняв свідомим громадянам голосувати за іншого виконавця і робити максимум, щоб не допустити перемоги антиукраїнців в українському конкурсі.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*