З 1 квітня на Тернопільщині можна добровільно здати зброю

З 1 по 30 квітня на Тернопільщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Кожен, хто в цей період принесе у відділ чи відділення поліції небезпечні предмети, що досі зберігалися незаконно уникне при цьому кримінальної відповідальності, – наголошують правоохоронці та нагадують: за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Протягом 2017 року працівниками поліції було порушено 81 кримінальне провадження, 5 громадян були притягнуті до адміністративної відповідальності за користування мисливською гладкоствольною зброєю без дозволів. Також, поліцейські вилучили 52 одиниці зброї, яка зберігалася в родичів померлих власників. Відповідно до діючого законодавства, зброя повинна бути здана на тимчасове зберігання поліції протягом 5 днів після смерті власника до вирішення питання успадкування.

В нацполіції наголошують, якщо громадяни у вказаний термін добровільно здадуть мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів вони отримають право зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*