Яку комісію стягують із тернополян при оплаті комунальних платежів

Вчасна сплата за комунальних платежів – запорука відсутності пені. В управлінні ЖКГ, благоустрою та екології Тернополя повідомили, що послуга з приймання платежів надається в автоматизованих та неавтоматизованих відділеннях поштового зв’язку області.

У відділеннях «Укрпошти» оснащених АРМ ВЗ  (модуль корпоративного клієнта) при оплаті за водопостачання та водовідведення, теплопостачання зі споживача стягують 3 гривні комісії, за електропостачання – 5 грн. При розрахунку за газопостачання, вивезення твердих побутових відходів, послуги інтернету, кабельного телебачення, послуги утримання прибудинкових територій, ОСББ : до 1000 грн. включно – 1%, від 1001 до 2000 грн. включно – 0,8%, понад 2000 грн. – 0,6%, але не менше, ніж 6 грн. за один платіж.

У відділеннях, які не оснащені АРМ ВЗ за газопостачання, водопостачання, енергопостачання, вивезення твердих побутових відходів, послуги інтернету, кабельного телебачення, послуги утримання будинків та прибудинкових територій, ОСББ сума комісії становить: до 1000 грн. включно – 7 грн., від 1001 до 2000 грн. включно – 14 грн., понад 2000 грн. – 19 грн.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*