Виїзд тернопільських маршруток на лінію – це перемога чи поразка громади?

Не пройшло  і двох днів, як саботаж перевізників Тернополя завершився. Після погрози розірвати договори, все стало можливим, навіть робота маршрутчиків у борг.

Здавалося б, що все добре, бо ж транспортний колапс завершився. Але хто ж переміг у цьому принциповому конфлікті? Ті, хто вслуховується в кожне слово, висновки вже зробив, а от ті, хто чують лише те, що хочуть чути, ще тішать себе ілюзіями, що перемога за народом.

Після засідання спеціальної комісії було повідомлено, що приватні маршрутки виїдуть на лінії і, якщо тарифи не зміняться, в наступну середу все повториться. Тобто за старим тарифом їздитимемо всього тиждень.

Як не крути, ми будемо обласним центром із найнижчими зарплатами та одними з найвищих в Україні тарифів на проїзд. А це означає, що перемога в конфлікті поки що тернополянам не належить.

Коментарі

  1. Нехай врахують прибутки від оплати за проїзд в маршрутках готівкою, на яку не видають квитків, а це близько 60%. А також те, що власниками тернопільських маршруток є Сірожа та Ігорко. Отак.

  2. Так ясно. як Божий день. За нові тарифи ратують і мер , а особливо Мединський, заступник прокурора, поліції- це їх маршрутки. Якщо громаду знову занехають нувориші.

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*