Всеукраїнський талант виступив у Тернополі

У вихідні та будні, у свята і на щодень він бере до рук скрипку і грає не менше шести годин, аби бути в формі. І чули б ви, як він грає! Божественно, драйвово, неперевершено, емоційно.

Олександр Божик – не лише скрипаль-віртуоз, він — ціле явище у сучасному музичному просторі, майстер поєднувати фантастичне виконання та видовищне шоу.  Уродженця Львова називають як не українським Паганіні, то Джиммі Хендриксом серед скрипалів. Його біографія не може не дивувати: у ній — і праця майстром-штукатуром, і неприйнятий сан священика, і робота ді-джеєм, і заняття танцями та футболом. Його музичні здобутки вражають не менше: тут вам і підкорення талант-шоу Англії, України та Польщі, і меганасичені гастролі у понад тридцяти країнах світу.  А ще ж грає на чотирьох скрипках водночас та ексклюзивний номер, під час якого на скрипці почергово перерізають струни, доки не залишається одна, але мелодія при цьому продовжує звучати. Він підкорює скрипку, тримаючи її на голові, коліні, на витягнутій руці. Поєднує неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етномузика. Він — лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, призер телевізійних проектів, зокрема, «Україна має талант!».

Днями  Олександр Божик вперше виступив у Тернополі з великим сольним концертом. Переповнений Тернопільський драмтеатр не шкодував долонь для оплесків для Майстра. Раніше музикант виступав у нашому обласному центрі хіба що на закритих вечірках та фестивалях, а цьогоріч обрав наше місто першим у своєму турі Західною Україною.Напередодні виступу пан Олександр зазначив, що концерт у нашому місті можна назвати унікальним ще й тому, що саме тут він разом із оркестром уперше репрезентуватиме свій дебютний альбом «The First»— у ньому лише декілька каверів, а головний акцент зроблено на авторській музиці.

Про враження від концерту Олександра Божика годі переповісти — це треба було бачити і чути. Легендарні хіти, авторська музика, вибух емоцій і щасливі та захоплені глядачі, які і самі мали можливість стати повноцінними учасниками шоу-програми. А як вам поєднання, здавалося б, непоєднуваного саундрека до фільму «Ігри престолів» та «Щедрика» Леонтовича. Упродовж концерту звучав як рок, так і класика, етно, колядки та коломийки.  А чи не найбільше зворушила присутніх «Колискова для Вікторії», написана музикантом для маленької доні, якій сім місяців і яка також приїхала до Тернополя разом із дружиною Олександра Божика Юлією, яка є піаністкою і працює разом із чоловіком. На своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Божик після концерту у Тернополі написав: «Ми це зробили!!! Переповнений Тернопільський драмтеатр аплодував нам стоячи, емоції просто зашкалюють! Я щасливий! Дякую усім музикантам, партнерам, друзям, хто був цього вечора з нами! Відгуки та коментарі ніяк не дають заспокоїтися. Ми ще повернемося!».

Джерело: nova.te.ua

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*