«Війна» за храм триває на Тернопільщині

Із часу, коли вручили Томос про автокефалію Українській Церкві, на Тернопільщині чи не щодень громади приймають рішення про перехід із УПЦ (МП) до Помісної Православної Церкви. Проте, у зв’язку з цим, уже місяць не вщухає  конфлікт у селі Гніздичне, що на Збаражчині.  3 лютого, на всю Україну «прогриміла» новина про війну за храм на Тернопільщині.

Ми розповідали, що більшість громади (70% населення) прийняла рішення про вихід зі складу московського патріархату. Люди домовилися про почергове (з МП) проведення служб у храмі, але в неділю через неузгодження часу Богослужінь, в селі відбулася бійка. Очевидці зазначають, що одна зі сторін конфлікту привезла немісцевих прихильників, які якраз і почали шарпанину. Внаслідок події одна особа отримала легкі тілесні ушкодження.

Цієї неділі, 3 березня, конфлікт спалахнув із новою силою: до медиків звернулися дві жінки, які заявляють, що отримали тілесні ушкодження внаслідок суперечки, що трапилася біля церкви в селі Гніздичне.

Сподіваємося, що розбрат між жителями населеного пункту найближчим часом мине і люди забезпечать мирне співіснування двох конфесій в одному храмі.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*