Відомий гурт колядував у тернопільському храмі

У рамках відзначення Різдвяних свят в архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці започатковано традицію вечірнього колядування в храмі.

У першій вечірній зустрічі під гаслом «Українським миром – колядуймо щиро» взяв участь відомий тернопільський гурт «Тріода».

Вчора, 9 січня, відбулася друга зустріч, на яку завітали Ірина Музика та гурт «Фіра». У храмі лунали колядки зі сольного альбому І. Музики під назвою «Йде Різдво», презентація якого відбудеться вже 14 січня в Тернопільському академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка .

Родзинкою стали обрядові пісні з Полісся виконані в традиційній автентичній манері. Але гості подарували також відомі колядки в абсолютно новому музичному вирішенні, нові авторські пісні, а також маловідомі перлини народної творчості. 
У пошуках цікавого матеріалу музиканти вдалися до невеличкої фольклорної експедиції на Чортківщину в с. Зелена, де було записано ряд унікальних колядок. Шматки із записами жіночого хору вдало вплітаються в канву сучасного аранжування.

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*