Василю Деревляному вказали на двері

«Вічний» голова обласного осередку партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко залишився без посади. На Всеукраїнському з’їзді партії днями прийняли рішення про зміну керівництва «Батьківщини» у Тернопільській області.

Витурили Василя Деревляного через низьку продуктивність. Людина, котра очолює партію Тимошенко на Тернопільщині з 2003 року, просто розслабилася. Це й не дивно, у природі деревина після 15 років починає гнити. Про втрату впливу Деревляного свідчать результати виборів у територіальних громадах області 29 квітня. Також «динозавр» тернопільської політики відзначається інертністю на засіданнях облради.

Аби ситуація з тернопільської «Батьківщиною» не дійшла «до ручки», замість Василя Деревляного назначили молодого та продуктивного політика.

Очолив обласний осередок «Батьківщини» Віталій Цимбалюк – син екс-губернатора Тернопільщини та чинного лідера «Батьківщини» на Львівщині, а й прогресивний Цимбалюк-молодший добре зарекомендував себе, будучи депутатом Тернопільської міської ради. Його громадська організація «Тернопіль Європейський» вже тривалий час підтримує Братство ОУН-УПА «Лисоня».

Схоже, що з таким лідером «Батьківщина» на Тернопільщині зможе повернути втрачені позиції. Адже Цимбалюк зможе їй забезпечити не лише тісну кооперацію з львівськими колегами, а й фінансову підтримку тернопільського бізнесу. Так, нема сумнівів, що у потрібний момент руку допомоги зможе простягнути шваґер Віталія Цимбалюка, власник «Креатор-Буду» Ігор Гуда.

1 Коментар

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Деревляного "зняли з посади" голови обласної "Батьківщини" за те, що оприлюднив документ із заявою колективу "Облавтодору" |
  2. Деревляного "зняли з посади" керівника обласної "Батьківщини" за те, що показав заяву колективу "Облавтодору" | Politerno

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*