В’їзд для автомобілів на центральні вулиці Тернополя ускладниться

Нещодавно в Тернополі на заміну бетонним півкулям появилися боларди.

Болард – це автоматичний пристрій, призначений для обмеження в’їзду транспортних засобів або резервування місць для паркування. Іншими словами, боларди — це протитаранні висувні стовпи, дорожні бар’єри, які вмонтовуються в дорожнє полотно, і за сигналом із пульта, перекривають проїжджу частину за рахунок висувного елемента циліндричної форми ( uk.wikipedia.org).

Потреба в таких обмежувачах в’їзду в центральній частині обласного центру з’явилася давно, адже навіть центральна площа повинна бути доступною для в’їзду спецтехніки.

Минулого тижня, було підключено три таких пристрої: два на під’їзді до Театрального майдану та один – на вулиці Сагайдачного. Планувалося, що до електромережі підключать всі чотири обмежувачі, проте один з них вже пошкоджений (судячи з масштабів руйнування, на стовпець наїхали вантажівкою). Поліція проводить розшук людини, яка причетна до руйнування.

В управлінні ЖКГ, благоустрою та екології повідомили, що управляти обмежувачами можна з допомогою пульта, який буде доступний лише тим, хто має дозвіл на в’їзд на площу – приміром, пожежники, представники комунальних служб, швидкої допомоги тощо.

1 Trackback / Pingback

  1. Відеодоказ пошкодження обмежувача в’їзду в Тернополі появився в мережі | ТернопільON – новини Тернополя та області

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*