Українці, яких доля занесла за кордон, спонукають тернополян більше колядувати

Кожен мешканець Тернопільщини не уявляє Різдвяних свят без коляди, проте останні роки характеризуються забуттям українських традицій. Чимало сучасних дітей не те, що не ходять колядувати, але й не знають колядок, чують їх лише по телевізору чи радіо.

Минулого місяця інтернет мережу полонило відео флешмобу едмонтонського українського чоловічого хору. Цей флешмоб не просто спів нашої колядки – це кількахвилинна розповідь історії нашого народу, адже наші земляки роз’їжджались по світах в пошуках кращої долі, до них приїжджали родичі, знайомі, утворювали цілі общини. При зустрічах вони дзвінкоголоссям та вишиванками заявили на весь світ про свою українську сутність, а потім розчинилися у тому суспільстві, в яке їх закинуло життя. Не в одного українця при перегляді цього відео забриніла сльоза на очах.

На щастя, така ініціатива не залишилася непоміченою на Тернопільщині. Було організовано флешмоб-відповідь.

У тернопільському торгово-розважальному комплексі відбулося масове колядування. Перед цим учасники акції звернулися до українців за кордоном та нагадали їм, що Україна любить, пам’ятає та сумує за ними.

На своїй сторінці у соцмережі українські хористи Едмонтона подякували за співочу відповідь людям у Тернополі, назвавши їх фантастичними.

А ми, у свою чергу, дякуємо закордонним українцям, що пробуджують у наших душах сплячу любов до українських традицій.

 

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*