У тернополян появилося ще одне місце, де можна виготовити закордонний паспорт

Буквально нещодавно ми повідомляли про те, що державне підприємство «Документ» святкувало своє новосілля (переїхало в ТЦ «Атріум»). Переїзд зумовлений тим, що послуги «Документу» користуються великою популярністю, а його пропускна спроможність була лише 200 осіб на день. Для того, щоб забезпечити населенню нашого міста та Тернопільського району комфортні умови та якісне обслуговування, було вирішено орендувати більше приміщення. Пропускна спроможність якого становить 300-400 осіб.

Учора трапилася ще одна подія, яка значно спростить процес виготовлення документів для виїзду за кордон. Здати документи та отримати готовий паспорт відтепер можна в Центрі надання адміністративних послуг (вулиця Князя Острозького, 6).

Таке нововведення розвантажить інші установи, в компетенції яких виготовлення таких документів. Ще однією перевагою є те, що ЦНАП працює до 20 години та в суботу.

Варто зазначити, що у містян є також можливість виготовити ID-картку (паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм) в тому ж ЦНАПі.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*