У Тернополі триває торф’яний скандал

Проблему торф’яних котелень у Тернополі ми вже розкривали не одноразово.

Восени минулого року своїм рішенням Тернопільський окружний адміністративний суд задовільнив позов Державної екологічної інспекції у Тернопільській області до комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо тимчасової заборони (зупинення) виконання робіт щодо реалізації проекту реконструкції котельні на вул. Київська, 3с у м. Тернополі для використання альтернативних видів палива. Цієї ж осені так званий торф’яний скандал розгорівся з новою силою, адже екологи та Держпродспоживслужба дали дозвіл на запуск цих котелень. Мешканці вулиці Київської вже кілька днів перекривають дорогу, вимагаючи діалогу з владою та висловлюючи своє незадоволення  наявністю небезпечних котелень, що забруднюють навколишнє середовище спального району. Представникик КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» вважають такі пікети загрозливими для енергобезпеки міста.

Протестувальники повідомили, що з 16 по 18 жовтня чекатимуть міських можновладців для з’ясування всіх обставин ситуації, а це означає, що перекриття доріг триватиме.

Нагадаємо, що в Тернополі збудовано сім торф’яних котелень у різних мікрорайонах, чотири з них готові до запуску вже цього року.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*