У Тернополі побував Президент України

Петро Порошенко псьогодні відвідав Тернопільську землю. Президент взяв участь у відкритті Лабораторного корпусу при університетській лікарні, передав нові сучасні автомобілів в розпорядження поліції Тернопільської області, побував на новосіллі в українського героя Дмитра Мерзлікіна, а також пообіцяв 17 млрд гривень направити на будівництво доріг України (перепаде й Тернопільщині).

На своїй офіційній сторінці у соцмережі Президент так прокоментував урочисте відкриття медкорпусу: “Сьогодні ми відкриваємо новий, сучасний, добре оснащений лабораторний центр у Тернополі. Європейський поступ України потребує реформування системи охорони здоров’я.”

І про Поліцію: “Коли я став Президентом, рівень довіри до міліції був 3-5%. Рівень довіри до нової поліції – більше 50%. Це результат проведеної реформи. Хочу звернутись до поліцейських: робіть все, щоб примножити цей рівень довіри від громадян, і будьте достойними тих, хто захищає нашу країну на Сході. Радий сьогодні брати участь в передачі нових сучасних автомобілів в розпорядження поліції Тернопільської області.”

Більше фото та відео на оф.сторінці Президента

 

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*