У Тернополі освятили новозбудований храм (фото)

27 жовтня у Тернополі (мікрорайон Кутківці, вул. Золотогірська 1) архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) звершив Чин освячення храму та престолу на честь святих мучеників Бориса і Гліба. Сотні тернополян зібралися на молитву, щоб спільно пережити народження нової парафії.

Перед входом до храму архипастиря зустріли молоді парафіяни.  Митрополит Василій благословив і спілкувався з усіма присутніми. Святкове богослужіння супроводжував спів хору Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, повідомляють у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Владика звернувся до присутніх з вітальним і духовним словом, а також вручив нагороди і грамоти жертводавцям й парафіянам, які найбільше долучилися до спорудження святині.

«Відбулася знаменна і довгоочікувана подія для всієї громади, – наголосив владика. –  Подія, яка відбулася з волі Божої та помочі Духа Святого. Ми освятили новозбудований храм, прекрасну церкву, що з такою любов’ю зводили парафіяни на чолі зі священиками».

Адміністратором парафії та самого будівництва став о. Корнелій Івашків і його сотрудник о. Андрій Цяпута. Вони висловили слова вдячності митрополиту Василію і Курії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, яка надала значну фінансову допомогу для громади.

До слова, цього дня архиєпископ Василій уділив ієрейські свячення дияконам Володимиру Тульбі і Петру Мельничуку, які є випускниками Тернопільської семінарії.