У Тернополі нещадно знищили “здорові” дерева (фото)

Металевим ковшем нещадно продовжують “вбивати” дерева та кущі у сквері на Миру. За це проголосувало 23 депутати Тернопільської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Надалом.  Який збіг, адже саме таку кількість голосів потрібно аби “рішення було прийняте”.

Кричуща ситуація із забудовою кожного вільного клаптика землі в Тернополі ускладнюється чи не щодня. Найбільшою проблемою є те, що так зване ущільнення будівництва відбувається за рахунок паркових зон або на дитячих майданчиках.

Черговий конфлікт виник у сквері, що на вулиці Миру. Спочатку забудовник запевняв, що зведення багатоповерхівки відбуватиметься на території стоянки, проте межі будмайданчика значно перевищили масштаб обіцяного. Конфліктна ситуація катастрофічно ускладнилася після зливи, яка відбулася на Великдень: у той день котлован перетворився на басейн (вода затопила все, разом із технікою). Тернополяни в мережі поширювали інформацію, що згодом нечистоти було спущено через колектор у річку Серет. Внаслідок такого діяння у гідропарку «Топільче» утворилися глибокі вирви, коренева система дерев, що там ростуть, оголилася. Не краща ситуація й біля самого котловану, адже там дерева також зсуваються в прірву.

Схоже, що заради власної вигоди можновладці Тернополя готові на будь-що, навіть знищення рідного міста.