У Тернополі масово знищують зелені зони (фотофакт)

Зрізування дерев у Тернополі та перетворення міста на Шанхай (в розумінні щільної забудови) – це вже нездорова тенденція останніх років. Чи не так? Кожен вільний і невільний шматочок землі, чи то паркова зона, чи сквер, чи навіть невеличка територія з трійкою дерев перетворюються на будівельний майданчик.

Так, в одній із місцевих спільнот у соцмережі появилася інформація про те, що на зупинці громадського транспорту «Центральний стадіон» (поблизу ТЗОШ №18) зрізали чотири здорових дерева. Автор посту переконаний, що незабаром на цьому місці слід чекати на появу нових МАФів (мала архітектурна форма) або аптеки. В коментарях люди масово скаржаться на варварську «зачистку» дерев у місті, яке досі мало славу найзеленішого обласного центру України. 

Ще одне гучне знищення зеленої території – це зменшення скверу на вулиці Миру. Там зараз, попри численні протести людей та навіть петицію проти зменшення розмірів скверу, яка набрала достатню кількість голосів,  ведеться будівництво багатоповерхівки. Люди обурені і хвилюються, що з такими темпами скверу взагалі не залишиться, адже пару днів тому цілком здорові дерева, які були за територією будівельного майданчика, “дивним чином” опинилися в межах будівництва, що автоматично означає їх знищення. 

Прикро, що ті, хто реалізовують політику «перетворення Тернополя в пустелю», не усвідомлюють, яку шкоду наносять.

Сквер на вулиці Миру  18.03.2019

Сквер на вулиці Миру  20.03.2019 

Знищені  дерева на вулиці Степана Бандери (зупинка транспорту біля 18 школи)

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*