Працівниця військкомату в Тернополі, яка виявилась родичкою відомої сепаратистки, пояснила свою позицію

Нещодавно інтернет мережею поширилась інформація, що працівниця тернопільського військкомату має родинні зв’язки із посадовою особою так званої «лнр».

Марія Комуніцька, яка працює у Тернопільському обласному військовому комісаріаті на посаді фахівця групи із роботи з особовим складом і громадськістю, має родичку-сепаратистку. Її тітка – виконувачка обов’язків глави окупованого міста Красний Луч. У мережі висловили побоювання, що людина, яка має доступ до особових справ призовників, може передавати їх дані бойовикам, використовувати їх для тиску на солдатів ЗСУ і їхніх родичів, пише ternopil.te.ua.

Цю ситуацію у соцмережі прокоментувала сама Марія Комуніцька: «У мене дійсно є родичі в Росії, Луганську, Катовіце, Флориді, яких я ніколи не бачила, а познайомилась завдяки Інтернету. Не знаю, тим більше не можу, контролювати їх життя чи переконання. Стосовно моєї життєвої позиції: я українка і нею помру. Для тих, хто не знає, повідомляю, доступ до особових справ суворо обмежений. У кожному районному військовому комісаріаті за особову справу відповідає офіційно призначена особа. Крім того, мій напрям діяльності передбачав роботу з особовим складом, а не з особовими справами. Тепер, перебуваючи у декретній відпустці, відношення до наступних призовників суто фізично я не можу мати».

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*