У Шляхтинцях урочисто відкрили нову пожежну станцію

7 липня урочисто заступила на своє перше чергування місцева пожежна команда в с. Шляхтинці Тернопільського району. З нагоди відкриття новоствореного підрозділу завітало чимало гостей, в числі яких керівництво області та району, делегація обласного Управління ДСНС, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та сільської громади.

Cтворення в сільській місцевості пожежних формувань, це вимога сьогодення, а пожежна команда в Шляхтинцях від тепер гарантуватиме безпеку не лише для села, але й прилеглих населених пунктів.

Пожежне депо в с. Шляхтинці дислокуватиметься в оновленій, спеціально пристосованій будівлі, яку силами громади, за сприяння органів місцевої виконавчої влади та меценатів, за неповних 2 місяці було реконструйовано та обладнано усім необхідним для повноцінного функціонування. Для потреб новоствореного підрозділу надано пожежну автоцистерну, повідомляють в управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

Після офіційного відкриття, за християнським звичаєм, було освячено новостворений підрозділ та його працівників, аби ті гідно виконували свій професійний обов’язок та завжди, з Божою опікою, після гасіння пожеж живими та неушкодженими поверталися до своїх домівок.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*