У більшій частині Тернополя два дні буде сухо в кранах

Щороку в Тернополі двічі на рік (навесні та восени) проводиться планове промивання водопровідних мереж. Не буде виключенням і цьогорічна весна і вже від завтра, 30 травня, і до 31 травня частина обласного центру залишиться без води. Окрім промивання труб за ці два дні буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов, в тому числі і підключення новозбудованих об’єктів.

Отож, як повідомили в КП «Тернопільводоканал», 30 травня о 0:00 годині вода зникне в домівках мешканців таких мікрорайонів: «Аляска», «БАМ», «Дружба», «Канада», «Кутківці», «Пронтин», «Східний», «Сонячний», «Березовиця» та вулиць:  Глибока, Малишка, Дівоча, Польова, Сонячна, Новосонячна. Ситуація ця стосуватиметься і жителів навколишніх сіл: Івачів Горішній, Івачів Долішній, Чистилів, Плотича, Гаї Шевченківські, Гаї Чумакові, Біла, Петриків, Байківці.

Починаючи з 31 травня вода може з’являтися, проте вона буде з підвищеним вмістом хлору, тому придатна лише для технічних цілей. З 1 червня водопостачання відновиться, вода буде придатна для споживання.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*