В Апеляційному суді військовослужбовці лише підтвердили, що праві

Військовослужбовці Збройних сил України контрактної форми через суд вимагали розірвати з ними угоду та виплати заробітну плату.

Микола Сивирин, як і його побратими, підписавши контракт про проходження військової служби у ЗСУ, виконував, запевняє, всі його вимоги. Кілька місяців перебував у зоні АТО, потім був переведений у зону дислокації, але умови там були нелюдські. Формою хлопців  забезпечили через 5 місяці, що є грубим порушенням, запис про надання зброї так і не був зроблений, хоча, коли перебували в зоні АТО, її таки видавали.

Після неодноразових звернень до командування, контрактники написали заяву у військову прокуратуру для проведення перевірки частини, у якій служили. Такі дії, очевидно, розізлили керівництво військової  частини. Генеральним штабом було видано наказ про переведення  Миколи Сивирина разом із побратимами в іншу військову частину, але туди їх не пустили. Відповідно виплату заробітної плати припинили.

Після декількох місяців розгляду справу  виграли військовослужбовці.  Однак, Міністерство оборони України оскаржило рішення в Апеляційному суді.

А, сьогодні на своїй сторінці у соцмережі  Микола Сивирин повідомив: «Апеляційний суд  залишив постанову Тернопільського окружного адміністративного суду в силі – визнати дії 73 центру ССО (від авт. – Сил спеціальних операцій) – протиправними».

Отже, військовослужбовці справу виграли і у другій інстанції.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*