Тур вихідного дня Тернопіллям

З приходом весни з’являється бажання щось робити, кудись йти, їхати, жити на повну. Можна використовувати цю енергію для занять спортом, для роботи в саду, на дачі, а можна кудись майнути! Любите подорожувати?! Супер. Тернопільська область багата на різні історичні, природні та культурні пам’ятки. І якщо до цього Ви тільки хотіли кудись потрапити, щось подивитися, то чому б це не зробити саме зараз?

Якщо Тернопіль Вам більш-менш відомий, то на ньому зупинятися не будемо і вирушимо в інші міста області.

Бережани. Містечко, що неподалік Тернополя славиться своєю чудовою архітектурою. Це стосується, як пишних культових споруд, так і звичайних будинків. У місті Ви зможете побачити: замок князів Сенявських, Троїцький костел, костел Різдва Діви Марії, монастир Отців Бернадинців, Ратуша, греко-католицька церква Святої Трійці. На початку травня в місті відбудеться фестиваль «Ференцфест», а отже буде подвійна нагода завітати в місто.

Бучач. Давнє місто Галичини. Тут знаходяться церква в урочищі Монастирок, Миколаївська церква, Хрестововиздвиженська церква, Успенський собор, 35-метрова ратуша і безліч житлових будівель по-всьому місту.

Збараж. Місто за півгодини їзди від Тернополя. Сюди можна поїхати в будь-який день, адже дорога не складна і рейсові автобуси ходять часто. Місто відоме своїм замком, в якому розміщений цікавий та багатий музей, галерея, а також монастир бернардинців, який просто вражає і подавляє, особливо в похмуру погоду. Саме місто не вражає, хоча й є ряд об’єктів, які доволі цікаві. Наприклад, парк біля замку, де є можливість погодувати білок.

Кременець. Місто розташоване на крутих берегах величезної балки, оточеної Кременецькими горами. Місто захоплює наявністю гори Бони, що нависає над місто і дає можливість помилуватися чудовим краєвидом на десятки кілометрів навколо. На горі розташовані руїни замку зруйновані козакам М. Кривоноса. В місті також є цікаві архітектурні споруди, як от: будинок родини Словацьких, споруди колишнього Василіанського монастиря 17 ст., він же тепер Миколаївський собор, палац Кароліни Дзембовської, екс-костел ордену єзуїтів, безліч житлових будинків, а також стара санна траса для підготовки до олімпійських ігор в 1986 р.

Почаїв. Невеличке містечко, що відоме не лише в Україні, завдяки знаходженню тут Свято-Успенської Почаївської лаври, яка є 2-гою після Києво-Печерської лаври, святинею України. Тут знаходяться святі мощі, красиві фрески, мозаїки, ікони.

Якщо, ж все це бачили і прагнете, чогось більш витонченого, то можна ще згадати Скалу-Подільську, Заліщики, Зборів, Нирків, Теребовлю, Чортків, Скалат, Вишнівець, Кривче, Зарваницю та багато інших населених пунктів, де Вам будуть раді і Ви дійсно побачите різноманітні цікаві та захоплюючі пам’ятки, час яких спливає. Наприклад в Ниркові, одна з башт замку зруйнувалась під впливом природи та недбалості людей. Тому поспішайте!

Джерело: https://ternopil.eu/ua

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*