Тернополянина намагалися завербувати російські спецслужби

Тернополянина, який займається перевезенням людей та посилок за кордон (у тому числі й у Росію) спробували завербувати російські ФСБ-шники.

Про це чоловік повідомив, звернувшись у регіональне управління СБУ. Він детально розповів контррозвідникам про те, як російські прикордонники та ФСБ-шники затримали його та намагалися завербувати для перевезення мігрантів з України.

Тернополянину запропонували доставити групу нелегальних заробітчан у Санкт- Петербург. Він перетнув кордон Росії з території Білорусі. За кілька метрів від місця перетину, мікроавтобус затримали російські прикордонники. Вони по одному виводили пасажирів , нібито для складання протоколу про скоєння адміністративного правопорушення. Натомість, заробітчан відводили у бік, де їх вже чекали офіцери ФСБ, які випитували у всіх затриманих, чи були вони на Євромайдані, чи служили вони в АТО, чи знайомі вони особисто із учасниками бойових дій, а також багато інших аналогічних питань, абсолютно не пов’язаних із фактом їх затримання. Крім того, російські силовики намагалися схилити тернополянина повернутися на територію Білорусії, щоб провезти вже відомим водію маршрутом чергову групу нелегалів.

Всі ці допити є непоодинокими, адже здійснюються з метою здобуття інформації стосовно прізвищ командирів, чисельності, озброєності та дислокації військових частин, що задіяні у проведенні АТО.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області наголошує, що громадянам України, яким довелося потрапити у подібні обставини, після повернення на Батьківщину слід невідкладно звертатися до органів СБУ і в жодному разі не виконувати злочинних завдань, до яких їх змушували представники інших держав

 

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*