Тернополяни здобули медалі на Кубку України

Кубок України з велоспорту на треку в олімпійських видах, чемпіонат України серед юнаків у неолімпійських видах та Міжнародні змагання «Lviv Open Cup-2019» з 14 до 18 серпня тривали на львівському велотреку. Високими здобутками можуть похвалитися тернопільські велосипедисти на усіх трьох змаганнях. Так, у Кубку України тернополяни виграли командну гонку переслідуванння на 4 км.

Наша команда у складі: Віталій Гринів, Владислав Щербань, Назар Покойовий (обласна ШВСМ), Артем Авдалян та Юрій Щербань (обласна ДЮСШ), здобула перемогу обійшовши представників Миколаївської області, які посіли друге місце, та Київської області, які стали третіми. Тренери спортсменів Володимир Павелко та Іван Хомів. Відзначились тернополяни на цих змаганнях і у гонці «Медісон»: Владислав Щербань у парі з Віталієм Гринівим вибороли золоті нагороди, а Назар Покойовий і Іван Хомів – бронзові.

У чемпіонаті України серед юнаків Юрій Щербань завоював повний комплект медалей: «золото» за перше місце у гонці «Темпо», «срібло» – у гонці на вибуття та «бронзу» – у гонці «скретч».

Цілу низку нагород принесли тернополянам і Міжнародні змагання «Lviv Open Cup», які проводилися у Львові вже сьомий раз поспіль. Цьогоріч їх учасниками, окрім українських команд, були представники Румунії, Польщі, Білорусі та Грузії.

Щодо результатів тернопільських велосипедистів, то в категорії «еліта» Віталій Гринів посів друге місце у гонці «омніум» (перемогу тут здобув львів’янин Роман Гладиш, який зараз дає залікові очки Києву, а третім був донеччанин Володимир Джус).

У парній гонці «Медісон» тернополяни відзначились на всіх сходинках п’єдесталу: перше місце посів Віталій Гринів у парі з Романом Гладишем, друге місце завоював Владислав Щербань, виступаючи з Володимиром Джусом, третє місце зайняли Назар Покойовий та Іван Хомів.

Також серед «еліти» медаль бронзового ґатунку приніс команді Назар Покойовий у гонці «скретч», а Артем Авдалян виборов «золото» у груповій гонці серед юніорів.

Додамо, що за результатами Міжнародних змагань «Lviv Open Cup-2019» Назар Покойовий та Іван Хомів виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу.