Тернополяни, яким увірвався терпець, вдалися до радикальних методів (ФОТО)

Вчора, 4 листопада, громада Тернополя огранізувалася на акцію протесту проти стабільного підняття тарифів на проїзд для найменшого обласного центру з найнижчими заробітними платами.

Нагадаємо, що проїзд тролейбусами та маршрутками зріз вдвічі та становить 8 і 9 грн. відповідно. При наявності персоніфікованої «картки тернополянина» вартість становить 5 та 6 грн. відповідно, власники ж неперсоніфікованого електронного проїзного квитка платитимуть 6 грн. за проїзд тролейбусом та 7 грн. – за маршрутку.

Після зібрання на Театральній площі тернополяни вдалися до радикальних методів для того, щоб достукатися до представників влади. Люди, безперервно переходячи на пішохідних переходах, перекрили центральні вулиці для проїзду транспорту. Перекриття відбулося поблизу готелю «Тернопіль», на вулиці Руській та біля «горбатого мосту».

Сьогодні о 9 годині протестувальники прийшли під стіни мерії. До них вийшов міський голова. Згодом відбулося спілкування з журналістами. С.Надал повідомив, що призначено проведення експертиз із дослідження правомірності розрахунку нових цін на проїзд. На час проведення експертиз тарифи будуть повернуті до тих, що були актуальні до 1 листопада, але це означає, що міський громадський транспорт може зупинитись. Протестувальники не розходились до оголошення рішення про повернення старих тарифів. Деякі з тернополяни намагалися пройти до приміщення мерії, проте їх не пустили, розпочалися сутички, відбулося навіть застосування сльозогінного газу. Незадоволеними люди залишилися і через те, що не всі пункти вимог взяті до уваги та не всі виконані.

Отже, від завтра, 6 листопада, проїзд в тролейбусах буде 4 грн., а в маршрутках – 5 грн.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*