Тернополяни висловлюють незадоволення реконструкцією вулиці Чорновола

Вулицю Чорновола перекрили на реконструкцію 18 червня. Ремонтні роботи триватимуть до 26 серпня. За цей час заплановано модернізувати фонтан «Кульбаба» та сквер поблизу головпоштамту.

Своє незадоволення щодо ремонту цієї вулиці жителі обласного центру почали висловлювати чи не відразу. Людей обурило те, що дерева, яких скоро залишаться одиниці в центрі нашого міста, викорчували для того, щоб замінити на червонолисті клени. Дивує, що здорові дерева піддаються знищенню.

Вчора ж було зареєстровано петицію, в якій автор висловлює свою думку щодо невиправданості розширення меж існуючих стоянок шляхом ліквідації пішохідних алей.  Така реконструкція нагадує перетворення на автостоянку вулиці, яка є основним входом у місто та водночас безпосередньо прилягає до головної площі міста. Чоловік просить розглянути можливість зміни призначення цих ділянок на користь алей та розглянути можливість перетворення реконструйованої ділянки вулиці Чорновола на пішохідну.

Всі, хто згідні з позицією автора петиції, можуть підтримати її, перейшовши за цим посиланням: https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1169 .