Тернополяни вимагають від влади не допустити забудову парку імені Тараса Шевченка

Зрізування дерев у Тернополі та перетворення міста на Шанхай (в розумінні щільної забудови) – це вже нездорова тенденція останніх років. Чи не так? Кожен вільний і невільний шматочок землі, чи то паркова зона, чи сквер, чи навіть невеличка територія з трійкою дерев перетворюються на будівельний майданчик.

У квітні ми писали про чергове знищення дерев поблизу Тернопільського ставу (район спортивного комплексу «Динамо»). На вказаній ділянці було незаконно зрізано такі дерева: ялина, тополя, верба. Тоді представники міськради навіть  звернулися до поліції за фактом незаконного вирубування. Сьогодні ж активно ведуться обговорення щодо будівництва на згаданому місці розважального комплексу.

Днями на порталі петицій було зареєстровано вимогу  про недопущення забудови нового приватного розважального об’єкту в парку ім. Т.Г.Шевченка поблизу пивзаводу «Опілля». У зверненні тернополянин просить впорядкувати паркову ділянку та залишити у статусі вільної паркової зони, на якій можуть відпочивати всі охочі.

Всі, хто згідний із думкою автора, можуть підтримати петицію, перейшовши за цим посиланням: https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1149 .