Тернополяни вимагають, щоб у місті навели лад із вивісками

Зовнішній естетичний вигляд будь-якого міста вимагає гармонійного поєднання архітектурних стилів та дотримання єдиних стандартів візуального оздоблення будівель і споруд. Дивлячись на центральні вулиці Тернополя, помічаєш абсолютну відсутність цієї гармонії. Справжнім жахом є зовнішні фасади ЦУМу, «Роксолани», «Ромашки», «Грандмаркету». Огиду викликає головна вулиця обласного центру – вулиця Руська, спотворена несмаком рекламних конструкцій і нестійких наліпок.

Для того, щоб не перетворити наше місто на «рябий» Шанхай із його рекламою, тернополянин зареєстрував петицію, в якій пропонує оновити чинні Правила розміщення зовнішньої реклами. Зокрема затвердити типові зразки вивісок та рекламних носіїв, заборонити у центральній частині міста рекламу, яка не відповідає архітектурному стилю середмістя,  провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед підприємств та організацій міста щодо переваг розміщення естетично привабливих вивісок, забезпечити належний контроль за виконанням Правил.

Усі, хто підтримують думку автора петиції, можуть підписати її, перейшовши за цим посиланням: https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1160.