Тернополяни радять, як уберегти «багатостраждальні» обмежувачі висоти

Ми уже неодноразово повідомляли про неприємні ситуації, які траплялися в Тернополі на Гаївському мості з обмежувачами висоти. У липні кермувальник вантажного автомобіля на швидкості в’їхав в обмежувач та зніс його. Така ситуація унеможливила рух транспорту цією ділянкою дороги, саме тому потік машин розповсюдився на найближчі перехрестя, спричинивши масштабні затори.

9 серпня «багатостраждальний» тернопільський обмежувач знову зазнав значних пошкоджень, адже водій ГАЗель на Дніпропетровській реєстрації «зніс» металеву конструкцію, пошкодивши її та сам транспортний засіб.

Учора на сайті петицій зареєстровано звернення, в якому тернополянин пропонує встановити так звані м’які обмежувачі на стику вул. Протасевича та Об’їзної та після кленової розв’язки. Таким чином автор пропонує звертати увагу неуважних водіїв на наближення до металевої конструкції та перешкоджати утворенюю заторів на шляхопроводі.

Всі, хто поділяють цю ідею, можуть підтримати петицію, перейшовши за цим посиланням: https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1180 .