Тернополяни мають можливість обрати, куди витрачатимуться бюджетні кошти

У понеділок, 22 жовтня, стартувало голосування за проекти Громадського бюджету. Зі сотні поданих ідей допустили 56. Проголосувати можна лише за два проекти. Важливо, що залишити свій голос можна і в терміналах самообслуговування та за посиланням у Приват24.

Громадський бюджет дозволяє мешканцям Тернополя прийняти активну участь в тому, як будуть використані бюджетні кошти для покращення життя міста. За підсумками голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані у 2019 року.

Цікавим є той факт, що найбільша кількість проектів, – пов’язані зі спортом (28). Тернополян турбують питання модернізації дитячих майданчиків, доріг та інші насущні проблеми.

Одним із запропонованих проектів є під номером 55 та назвою «Нове життя спортивного майданчика». Мова йде про територію біля школи №18, що на проспекті С.Бандери. Метою модернізації є зацікавити дітей різних вікових категорій міста спортивними іграми, привити культуру активного та здорового відпочинку (адже доступ будуть мати всі охочі).

Для вирішення проблеми автор проекту пропонує замінити асфальтне покриття майданчика на сучасне штучне, оснастити майданчик новими огороджувальними сітками та облаштувати футбольне поле – зону спортивного відпочинку.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*