Тернополянка створює шедевральні ґердани-картини

Тернополянка Ninel-Ka знайшла себе у рукоділлі. Працює вона і над традиційними ґерданами, і ґерданами, що нагадують картини, створює модні чокери та валяє мініатюрні іграшки, пише Терен.

Зацікавилась жінка рукоділлям, як і більшість жінок у період декрету. Перше, що створила – слінгонамисто – це прикраса для мами та іграшка для дитини. Потім почала в’язати спицями та продовжувала в’язати намиста подругам та сестрам.

Найбільше у рукоділля майстрині подобається багатогранність. Коли людина вміє багато, то може переключатись з одного виду рукоділля на інший. І це не втомлює, а надихає. Вона не лише може працювати в одній техніці, а й поєднувати кілька, щоб створити щось своє, особливе та неповторне.

Ninel-Ka каже, що дуже любить оригінальні прикраси. Ґердани з геометричними візерунками та квітами робить, проте надихається і захоплюється більше тими, котрі нагадують картини. Такі прикраси можуть дозволити собі носити сміливі та впевнені в собі жінки. Класичні чорно-біло-червоні варіанти носять більшість панянок, тому що ці відтінки та малюнки підходять до будь-якого вбрання. А ось ґердан із зображенням вовчиці, білих ведмедів, метелика, лебедів, снігурів, Біг Бену, чи Ейфелевої вежі бажають носити трохи менше красунь. На даний час майстриня працює над колекцією авторських ґерданів.

Чокери – це особлива тема. Коліжанка давно вже замовляла таку прикрасу. І от, настав момент, коли рукодільниця вирішила, що прийшла пора спробувати. Так створився один, потім-інший, і Остапа понесло). Такі прикраси додають особливого шарму своїй власниці. Чокери дуже актуальні зараз, оскільки пасують і до літніх сарафанів, і до легких блуз, а деякі і до вечірніх суконь. Нещодавно було створено авторський чокер ніжно- блакитного відтінку з блиском.

На даний час майстриня працює над колекцією авторських ґерданів.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*