Тернополянка створює нову соціальну мережу

Нещодавно, із закриттям російських соцмереж, відомою стала дівчина з Тернополя Олександра Струмчинська. Дівчина, разом із канадським стартап-інкубатором StartupSoft взялася за створення нової соціальної мережі «Ukrainians».

Ідея створити нову соцмережу виникла саме тоді, коли почали лунати обурливі відгуки про закриття російських контентів. І, щоб визначити чи варто інвестувати в такий проекті чи є він потрібний , було поставлено за мету зібрати до 1 червня 50 тисяч підписів. Лише за 4 дні потрібна кількість голосів була зібрана.

Тернополянка повідомила, що клонування синьо-блакитних мереж не буде. Перше, що хочуть запропонувати людям – безпека. Наступне, те, чого найбільше хочуть – музика. Відбувається робота над тим, щоб не було піратського контенту, але щоб можливість прослуховувати улюблену музику була у мережі.

Цікавим нововведенням у соцмережі буде монетизація контенту, якщо користувачі будуть робити унікальний контент, розвиватимуть свої сторінки, то матимуть можливість не лише спілкуватися, але й заробляти на цьому.

Стосовно назви, дівчина розповіла, що на початковому етапі це буде локальний, суто український проект і мова буде тільки українська, але з часом, все може змінитись.

За матеріалами: ПроТе

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*