Тернополян запрошують взяти участь в обговоренні транспортної системи міста

До 20 березня тернополяни ще матимуть можливість висловити свою думку щодо проекту оновленої мережі маршрутів громадського транспорту м. Тернополя. Зробити це можна за допомогою Е-консультації або шляхом надсилання листа на електронну пошту  uprtrans_te@ukr.net.

Розробниками запропоновані зміни до організації руху на перехрестях та зміни до окремих маршрутів громадського транспорту. Зокрема, суттєвих змін зазнає рух  тролейбусів №1, №3, №5 https://consult.e-dem.tools/npas/66 , автобуси №2, №4, №7 (скасують), №12, тощо.

Експерти просять містян звернути особливу увагу та активно висловлювати свої думки щодо змін у маршрутах №15 та №25, адже, відповідно до нововведень, розробники запропонували об’єднати ці маршрути. Те ж саме мають намір зробити і з автобусними маршрутами №28 та №29. Детальна схеми оновлених маршрутів розміщена на порталі: https://consult.e-dem.tools/npas/67.

Залишені тернополянами коментарі, пропозиції, чи зауваження щодо оновлених автобусних та тролейбусних маршрутів, повідомляють у міськраді, будуть враховані під час затвердження концепції транспортної мережі Тернополя.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*