Тернополян запрошують продіагностувати родимки

Сьогодні, 13 квітня – Всеукраїнський День діагностики меланоми. В рамках пан’європейської програми «Євромеланома» кожен тернополянин має можливість обстежити свої родимки, вияснити, чи немає злоякісних новоутворень.

У День меланоми в обласному шкірвендиспансері в рамках акції працює три лікарі. Прийом відбувається з 8 до 12, з 12 до 15 та з 15 до 18 години.

Дерматологи стверджують, що проведенням цієї акції хочуть привернути увагу до цієї проблеми. Їхнє завдання виявити на ранніх етапах ознаки переродження доброякісного пігментного невуса в злоякісний новоутвір, пояснити пацієнам, як і скільки можна перебувати на сонці, як захищатися від шкідливого впливу ультрафіолету. Також наголошують, що час, коли вважали ультрафіолет корисним для організму і для краси минув. На сьогодні доведено, що під дією ультрафіолету відбуваються мутації ДНК, причому це сприяє не лише утворенню новоутворам на шкірі, але розвитку онкопроцесів в організмі. Наголошують, що в літній період з 11 год. до 15 год. людям з родимками перебувати на сонці категорично заборонено. Шкідливим є і перебування дітей до трьох років під прямим сонячним промінням.

Завідуюча диспансерним відділенням шкірвендиспансеру Тетяна Шкробот нагадує тернополянам, що онкодерматолог приймає у цьому лікувальному закладі щотижня. Потрібно лише записатись на прийом у реєстратурі.

Адреса поліклініки обласного шкірвендиспансера: вул. Князя Острозького, 39 , м. Тернопіль; тел. (0352) 25-38-01 реєстратура.

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*