Тернополян запрошують долучитися до створення святкового настрою особливим дітям

Незабаром відзначатимемо одне з найочікуваніших дітьми свято, День святого Миколая. За традицією, в ніч на 19 грудня діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків.

Проте, на жаль, є діти, які не зможуть відчути цієї казки на яву і не отримають подарунків. Це – діти-сироти, із малозабезпечених та неблагополучних сімей. Для того, щоб кожен із близько двох тисяч потребуючих відчув це свято, тернополян запрошують долучитися до започаткованої ще 14 років тому акції під назвою «Миколай про тебе не забуде». Завданням помічників Святого Миколая є збір подарунків (іграшки, солодощі, канцелярські прилади, дитячі книжки, засоби гігієни), пакування та вручення їх діткам.

Подарунки просять приносити на «Фабрику Святого Миколая», у храм Св. Свмч. Йосафата, що на вул. Лучаківського,5а, довідки за телефоном: 068 242 09 89.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*