Тернополян та гостей міста запрошують на прем’єру

1 лютого у Тернополі відбудеться прем’єрний показ документального фільму про Героя та великого Сина України, всесвітньовідомого оперного співака Василя Сліпака. Авторами стрічки є Леонід Кантер та Іван Ясній.

Створений фільм – це титанічна праця не однієї людини, адже архівну інформацію збирали у родичів, на різних телеканалах (як пазл складали загальну картину життя цієї відомої людини). Назва стрічки – це позивний Василя. Уперше він поїхав на війну у травні 2014 р. Пробув там більше місяця. Воював у Пісках у районі Донецького аеропорту. Брав участь у боях за Авдіївку. Повернувся пораненим. Вдруге поїхав на фронт у вересні 2015 року, у с. Водяне під Маріуполем, на лінію зіткнення, у жовтні повернувся до Парижа. Улітку 18 червня 2016 року втретє поїхав на Донбас, щоб доправити зібрану допомогу захисникам- добровольцям, і планував залишитися там на півроку. Але 29 червня 2016 року, виконуючи бойове завдання як кулеметник, загинув у бою близько 6:00 від ворожої кулі, яку випустив снайпер із великокаліберної гвинтівки. Василь Сліпак ціною власного життя врятував побратимів. Про надзвичайний патріотизм визначного українця його друзі зрозуміли ще із часів Майдану, адже він розійшовся із своєю кохнаою, яка була росіянкою і не сприймала подій, що відбувалися у Києві.

Отож всі, кого зацікавила особистість неординарної, всесвітньовідомої людини, патріота, Героя України, запрошують у «Палац кіно» (вул. І.Франка, 8) у четвер, 1 лютого, о 19 годині. Вхід за запрошеннями та доброчинними внесками. Зібрані кошти буде використано на промоуцію фільму в Україні та світі.

Використана інформація з  uk.wikipedia

1 Trackback / Pingback

  1. У лютому відбудеться довгоочікувана прем’єра фільму | ТернопільON – новини Тернополя та області

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*