Тернопільський став забруднюють нечистотами

У ході оперативної перевірки інформації, поданої ЗМІ, Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області зафіксовано самовільний скид неочищених стічних вод у Тернопільський став.

Під час обстеження відібрано проби неочищених стічних вод з колектора р.Рудка та води поза його межами. Результати вимірювань показали, що якість води у ставі у місці впадіння колектора погіршується. Збитки, завдані довкіллю внаслідок скиду, склали 61,424 тис.грн.

Повторним обстеженням Інспекцією встановлено, що скид неочищених зворотних вод призупинено. Дане порушення відбувається через бездіяльність Тернопільської міської ради в частині здійснення делегованих повноважень, визначених статтями 33, 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування», ст. 10 Водного Кодексу України, повідомляють у Державній екологічній інспекції. У результаті останньої перевірки у грудні 2016р. Тернопільській міській раді було офіційно направлено пропозицію вирішити питання із недопущення скидів дощових вод у Тернопільський став та у р.Серет без очистки, визначити балансоутримувача дощових мереж, розробити правила приймання поверхневого стоку у Тернопільську міську дощову каналізацію. Міська рада дану пропозицію не виконала.

Матеріали даної справи передано до Тернопільського відділу ГУНП в Тернопільській області, оскільки є ознаки злочину.

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*