Тернопільських офіцерів призиватимуть на службу

«Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, який визначає умови призову на строкову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів України та отримали первинні офіцерські звання».

Про це 30 травня під час брифінгу для представників ЗМІ повідомив начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал- лейтенант Артур Артеменко.

Після затвердження Міністерства Юстиції даний наказ набуде чинності, повідомляє прес- служба ТОДА.

Нагадаємо, що на строкову офіцерську службу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

Відповідно до наказу Міністерства оборони України №170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців. Ті, хто отримав повістку зобов’язані з’явитись у пункт збору, вказаний у повістці. За неявку без поважних причин громадяни несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Причини неявки повинні бути підтверджені документально( сімейні обставини, стан здоров’я, відстрочка для набуття освіти або для продовження трудової діяльності).

На брифінгу було наголошено, що офіцери нестимуть службу виключно поза межами проведення АТО. В зону проведення АТО офіцери можуть піти добровільно після підписання контракту.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*