Тернопільскі студенти – найрозумніші на Всеукраїнській олімпіаді

З 21 по 23 квітня на базі Хмельницького національного університету  відбувалася XIV Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем, повідомляють в Управлінні освіти на науки ТОДА.

В олімпіаді брали участь 24 команди  вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з різних областей України. Студенти виконували завдання практичного та експериментального характеру з програмування мікроконтролерних систем.

Також у рамках олімпіади був проведений конкурс з робототехніки. Попередньо командам були надіслані комплекти обладнання – роботизований автомобіль на базі мікроконтролера STM32.

За результатами олімпіади, команда Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя у складі Пелішка Максима і Бучинського Андрія під керівництвом викладача Недошитка Андрія Григоровича виборола ІІ місце серед команд коледжів і технікумів та І місце у Всеукраїнському конкурсі з управління моделями роботів серед усіх заявлених команд.

Нагадаємо, що 24 березня 2017 року  команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя у складі Пелішка Максима та Макара Назарія в заочному турі олімпіади виборола І місце серед команд коледжів і технікумів та ІІ місце в загальному рейтингу серед 39 команд ВНЗ I-IV рівнів акредитації.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*