Тернопільські перевізники таки догралися?

22 січня, у таку символічну дату для українців, у Тернополі було прийнято категоричне рішення у боротьбі із недобросовісними перевізниками. У міськраді повідомили, що з 1 лютого буде розірвано договори із порушниками.

Вчора, за 10 днів до розірвання угод, приватним перевізникам вручено офіційні листи-повідомлення про припинення їхньої діяльності з 1 лютого. У конкурсі, який відбудеться згодом братимуть участь тільки ті, хто дотримуватимуться умов договору та зможуть забезпечити гідні умови перевезення.

Схоже, що приватні перевізники, які вважали себе богами Тернополя, догралися і можуть залишитися без нічого. Проте цей крок для міської влади також є неоднозначним, адже не факт, що зможе справитися із пасажиропотоком, який обрушиться на неї з 1 лютого.

В управлінні транспорту обіцяють збільшити кількість тролейбусів та додатково направити автобуси у ті мікрорайони, де немає тролейбусного сполучення. Та чи зможуть ці дії сповна забезпечити перевезення жителів міста? Відповіді на це питання і на питання, як діставатися на роботу тернополянам у лютому, покищо немає.

Коментарі

1 Trackback / Pingback

  1. Від сьогодні у громадському транспорті Тернополя діють цікаві нововведення | ТернопільON – новини Тернополя та області

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*