Тернопільські компанії уже скоро розбудовуватимуть не тільки Україну, а й Європу

Останні роки держава виділяє колосальні  кошти на розвиток регіонів, розбудову інфраструктури та соціальної сфери. Вже третій рік поспіль мільйони гривень «тонуть» в областях.

До прикладу, Тернопільщина у 2017 році тільки від Державного фонду регіонального розвитку отримала більше 100 млн. грн.

Уряд звітує, що за ці кошти реалізувалось 59 інвестиційних проектів. Освоєно 100,6 млн гривень (87,3% від передбачених коштів). Роботи повністю завершені по 41 проекту, зокрема, у галузі освіти показник найвищий – 18; у галузі охорони здоров’я – 12; у житлово-комунальному господарстві – 2; у сфері культури – 5; у галузі соціального захисту – 3 та 1 – у галузі спорту.

Реконструкції шкіл, садочків, заміна вікон, дверей,  дахів та будівництво спортивних залів – у нашій області таких робіт виконано найбільше.

До прикладу в селі Ренів Зборівського району реконструкцію школи виконало ТзОВ “ЄВРОБУД-ГРУП».

По двох об’єктах  у 2017 році працювало ТзОВ “АЛЬЯНС БУД ГРУП”, а саме: будівництво спортзалу Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи та капітальний ремонт даху  школи в с. Киданці Збаразького району.

ТзОВ “АВАКС ПРОФ” в смт Підволочиськ виконало реконструкцію спортивної площадки Підволочиської школи.

Компанія «Глобал Білд Інжиніринг»,  пройшовши процедури закупівель на майданчику Prozorro виконала роботи на трьох обʼєктах (ремонт школи  в с.Лошнів Теребовлянського району, Козівської  спортивної школи та опорної школи в Теребовлі).

Враховуючи стрімку розбудову інфраструктури, на Тернопільщині формуються потужні компанії. Згодом такі «титани» зможуть будувати хмарочоси, магістральні автобани, а головне достойно конкурувати з міжнародними компаніями.

фото з відкритих джерел

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*