Тернопільська сім’я взяла участь у телепроекті (відео)

Цього тижня Тернопільщина стала зіркою екрану, адже у двох телевізійних проектах взяли участь наші земляки. Вчора ми розповідали про юного кулінара із Теребовлянщини, а сьогодні розповідь піде про тернопільську сім’ю, яка знялась у відомому телешоу «Міняю жінку».

Тетяна і її чоловік Віталій – власники дитячої медіашколи та невеличкого бізнесу. Разом вони виховують сина Адама. Родина багато часу приділяє спільним інтересам. Мама із київської родини Владислава – акторка масовки із Києва, яка всю себе присвячує підготовці до чергової кількахвилинної появи на екрані. Олександр – водій швидкісного трамваю, а разом вони виховують доньку Лізу та сина Іллю. Влада зовсім не опікується домашнім затишком та власними дітьми, намагаючись побудувати кар’єру акторки.

Переступивши поріг київської квартири, тернополянка була неприємно здивована, адже там був повний безлад. Першу ніч Тетяна провела із дітьми, а решту – у готелі. За кілька днів діти відчули домашнє тепло, опіку від нової мами і навіть не захотіли повернення своєї. Не змігши довести до ладу квартиру самостійно, тернополянка замовила послуги клінінгової компанії, яка із неохайної замазури зробила акуратну, чисту домівку.

Влада з легкістю вжилася у Тернополі в роль керівника як на роботі, так і вдома. Навіть намагалася управляти новим чоловіком, але це їй не вдалося.

Наприкінці проекту, при зустрічі двох сімей, тернополянка виразила всі свої емоції від побаченого і пережитого та пообіцяла Владиславі, що спостерігатиме за її родиною і, якщо ситуація не зміниться, застосує необхідні міри.

Через місяць після проекту Тетяна виконала обіцянку та відвідала Лізу та Іллю. Приїхала вона не із порожніми руками, а із великою кількістю потрібних подарунків.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*