Тернопільська школа гостинно прийняла делегацію молодіжних лідерів української діаспори

З 18 по 24 березня 2018 року в місті Тернополі  відбувається  тренінговий проект для активної молоді діаспори «Молодіжний лідер СКУМО», організований Світовим Конґресом Українських Молодіжних Організацій. Проект має за мету підготовку майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів. Завдання проекту – зібрати кращих представників молоді діаспори різних країн світу з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання для молоді, покращити навички та засвоїти нові знання.

Сьогодні, 21 березня, ТЗОШ №18 гостинно відчинила двері перед молодими лідерами різних країн світу: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Росії, Ізраїлю, Словаччини, Румунії, Польщі, Греції, Казахстану та Сербії. Учні та вчителі школи організували теплий прийом українським активістам з-за кордону. Особливо вразив гостей перший в Україні шкільний музей Революції Гідності та Свободи, який функціонує з 2014 року.

Директор школи Заброцький Р.П. заявив про намір  поглибити співробітництво з українцями за кордоном, адже саме діаспора відіграє важливу роль у формуванні позитивної світової позиції щодо нашої держави.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*