Тернопільщина продовжує фестивалити

Невелике містечко Борщів Тернопільської області 07-08 вересня 2019 року знову наповниться яскравими фарбами і повністю перевтілиться. Вперше фестиваль пройшов 9 вересня 2007 року – тоді він називався “В Борщівському краї цвітуть вишиванки”.

Цього року свято відкриється урочистою ходою учасників фестивалю та покладанням квітів до пам’ятників та визначних пам’яток Борщева.

Одночасно з фестивалем вишиванки зазвичай проходить і гастрономічний фестиваль «Борщ-їв». Кожен населений пункт Борщівського району представляє свій борщ, який за самобутніми рецептами готують місцеві господині. Всього представляють близько 50 видів борщу. Крім того, традиційно готують борщ у великому казані на вогнищі, скуштувати який зможуть усі охочі.

На гостей фестивалю чекає насичена культурно-розважальна програма за участю відомих музичних виконавців України. Борщівська вишита сорочка унікальна – на білому домотканому полотні вона шита чорними нитками.

Фестиваль покликаний продемонструвати багатство борщівської вишивки та її оригінальність. Програма свята, як завжди буде насиченою, веселою, цікавою, пізнавальною і смачною, оскільки відвідувачі зможуть не тільки насолодитися народною музикою, піснями, танцями, а й спробувати різні види справжнього українського борщу.