Тернопіль вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

 20 лютого в Україні щорічно відзначають День Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Тернопільщина, схиливши голову та приспустивши Державні стяги перед Героями Небесної Сотні, відзначає цей знаковий день. Об 11:00 годині на Микулинецькому кладовищі відбулася панахида та покладання квітів до могил воїнів АТО. О 12:00 годині на площі Героїв Євромайдану розпочався Всенародний реквієм за Героями Небесної Сотні.

Відзначення скорботної дати відбувається і у школах міста. Так, у початкових класах ТЗОШ №18 був проведений урок «Небесну Сотню, Господи, прийми…». Заступник директора Н.Гурська та вчителі розповіли дітям про події 20 лютого 2014 року, відбулася молитва за душі загиблих під час Революції гідності.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*