В Укравтодорі обговорили, які дороги Тернопільщини в пріоритеті

Вчора, 11 квітня, народні депутатами Тернопільської області разом з керівником Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новакок обговорили хід та плани ремонту автомобільних доріг.
За словами керівника Укравтодору, цього року основну увагу планується приділити завершенню ремонту автомобільної дороги Н-02 Тернопіль – Львів та М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече від кордону Тернопільської та Рівненької областей до обласних центрів. Ця ділянка дороги М-19 наразі є основною дорогою для поїздок мешканців Тернопільської області в столицю та обласні центри Східної України.
Славомір Новак зазначив, що Тернопіль стане ключовим пунктом у міжнародному проекті Go Highway. Ця дорога має перетнути Тернопільську область із заходу на схід. Саме в обласному центрі буде знаходитися відгалуження цієї магістралі до Івано-Франківська, Чернівців, Рівного.
Особливу увагу планується приділити виконанню ремонтних робіт Північного об’їзду Тернополя (траса Р-43), оскільки через аварійний стан естакади, утримання якої заходиться поза межами компетенції Укравтодору, увесь транзитний транспорт відправляється по великому колу в об’їзд Тернополя.
Нагадаємо, ще на початку цього року Славомір Новак запропонував ідею будівництва транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*