Скільки ще тернополян перевірятимуть на міцність їхніх нервів?

Останнім часом кожен вихід тернополян із святкових вихідних супроводжується неприємними сюрпризами. Після новорічного вікенду нас чекало «покращення» «файними картками», сьогодні ж, 10 січня, маємо неочікуваний страйк водіїв маршруток (повідомлення пізно ввечері про намір не виїжджати на маршрут вважати оповіщенням населення неможливо).

В соцмережі тернополяни емоційно обговорюють “покращення”:

“Скільки можна владі і тим самим перевізникам поводитися із населенням міста, як із стадом баранів?

У міській раді заявляють, що введення карткової системи – це крок в Європу. Але про яку європейськість можемо говорити, якщо водії у перші дні навіть не знали, що таке електронний квиток і заявляли, що «проїзні непотрібні, а тільки «Картка тернополянина». Хіба у Європі роблять якесь нововведення не повідомивши і не навчивши цього прямих виконавців новацій?

Водії маршрутних таксі озлобилися на те, що на них «навісили» додаткові обов’язки (є за що, бо система абсолютно недосконала й або вимагає кондуктора, або ж введення системи самообслуги, бо водій – людина, а не робот) і вирішили пострайкувати, вимагаючи ще й збільшення вартості проїзду до 6 грн.

Ті люди, які хоча б допускають таке підвищення тарифів забагато святкували, бо у здорової адекватної людини така думка викликає обурення, яке переростає в агресію. Про яке подорожчання може йти мова??? Якість, з якою надаються послуги перевезення населенню, навіть 4 гривень не вартує. Та і, зрештою, помоніторте ціни інших обласних центрів України, і зрозумійте, що як в одному із найменших міст із найнижчими зарплатами, у Тернополі вартість проїзду і так завищена. Чи не варто владі і перевізникам схаменутись і не випробовувати людей, бо рано чи пізно чаша терпіння тернополян переповниться”.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*