Шокуюча материнська любов

40-річна мешканка Заліщиків на два з половиною роки «ув’язнила» власного сина в квартирі.

В 2014 році вона прийшла до школи, щоб забрати документи хлопця, бо, начебто, переїжджає жити за кордон. З того часу 14-річна дитина жила під впливом матері, яка переконувала, що всі люди бажають йому зла і не варто з ними мати ніяких справ. Підліток перетворився на покірного, заляканого піддослідного, котрий без дресури матері навіть зайвий раз не моргне.

Поліцейські неодноразово намагались зустрітись з жінкою, ознайомитись з умовами життя її і хлопця, але вона не йшла на контакт. Після вмовлянь, перейшли до примусових дій. Коли працівники поліції прийшли, жінка їх не пустила, згодом висунулась в кватирку і примусила те ж саме зробити сина (поліцейські вимагали зустрічі з хлопцем). Як виявилось, умови утримання були задовільними, але 14-річний підліток поводився дивно і жодних дій не робив без дозволу матері.

За повідомленням відділу комунікації поліції Тернопільської області, подія була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, було внесено кримінальне провадження за частиною першою статті 166 ККУ – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.

Ваш коментар може бути першим

Залишити відповідь

Ваша імейл адреса не буде оприлюднена


*